Výrobca
DELL
KódITA312156
Part No.KJ81P
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 7x
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
DELL
Kód: ITA312156
Part No.: KJ81P
Technické parametre Procesor Intel Core™ Ultra 7 268V vPro (12MB cache, 8 cores, 8 threads, up to 5.0 GHz, 48 PTOPS NPU), EVO Label Pamäť 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard) Pevný disk 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD Displej 13.3", Touch, QHD+ 25...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Technické parametre
Procesor Intel Core™ Ultra 7 268V vPro (12MB cache, 8 cores, 8 threads, up to 5.0 GHz, 48 PTOPS NPU), EVO Label
Pamäť 32 GB: LPDDR5x, 8533 MT/s (onboard)
Pevný disk 512 GB, M.2 2230, PCIe Gen4 NVMe, SSD
Displej 13.3", Touch, QHD+ 2560 x 1600, 60Hz, IPS, 500 nit, 100% sRGB, AG, ComfView+, Low power, 8MP IR Cam
Grafická karta -
PalmRest Fingerprint Reader, Collaboration Touchpad, WLAN
Optical Drive -
Pripojenie Intel BE201 Wi-Fi 7 2x2, Bluetooth 5.4 Technology, Wireless Card
WWAN -
Klávesnica Czech/Slovakian battery-saving Mini LED backlit zero-lattice keyboard
Myš -
Batérie a napájanie 3-cell, 60 Wh, ExpressCharge™ Capable, ExpressCharge™ Boost Capable, 65W AC adapter, USB Type-C
Operačný systém Windows 11 Pro, Copilot+ PC
Anti Virus No anti-virus software
Farba Magnesium
Záruka 3Y ProSpt
Konektivita
<
1.
  • USB 3.2 Gen 1 Type-A
  • Thunderbolt™ 4 with Power Delivery 3.1 & DisplayPort 2.1 (USB Type-C™)
  • Wedge-shaped lock slot
  • HDMI 2.1
  • Global Headset Jack
  • SIM card tray option
Rozmery a hmotnosť
Rozmery
Height (front): 16.55 mm (0.65 in.)
Height (rear): 17.19 mm (0.68 in.)
Height (max): 17.95 mm (0.70 in.)
Depth: 208.93 mm (8.23 in.)
Width: 295.64 mm (11.64 in.)