FSP MEGA GM/1200W/ATX 3.1/80PLUS Gold/Modular/Retail PPA12A1502
Výrobca
KódITA372472
Part No.PPA12A1502
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 11x
Záruka koncový zákazník: 120 Mesiacov
Záruka firma: 120 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA372472
Part No.: PPA12A1502
FSP MEGA GM 1200W Vlastnosti * ATX 3.1 a PCIe 12V-2x6 * účinnost >90% při typické zátěži * certifikace 80 PLUS® Gold 230V EU * 105°C japonský velkokapacitní kondenzátor * kompletní ochrana: OCP, OVP, SCP, OPP, UVP, OTP, SIP, NLP Technické parametry ...