GEMBIRD Notebook cooling stand with height adjustment NBS-1F17T-01
Výrobca
OEM
KódITK552936
Part No.NBS-1F17T-01
Dostupnosť po pobočkách
skladom
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
1k dispozícii do 48 hodin
BA
DPH 23%
Vaša cena s DPH
10.68
bez DPH 8.68
Vaša cena bez DPH
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
skladom
Hodnotenie produktu
Hodnotené 28x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITK552936
Part No.: NBS-1F17T-01
Chladící podložka notebooku s výškovým nastavením značky GEMBIRD. *Udržujte notebook v chladný *Nastavitelná výška pro optimální pozorovací úhel do 45° *Extra velký (150 mm) tichý ventilátor prodlužuje životnost vašeho notebooku *Vhodné pro notebooky d...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Chladící podložka notebooku s výškovým nastavením značky GEMBIRD. *Udržujte notebook v chladný *Nastavitelná výška pro optimální pozorovací úhel do 45° *Extra velký (150 mm) tichý ventilátor prodlužuje životnost vašeho notebooku *Vhodné pro notebooky do 17 " *LED světlo ve ventilátoru pro příjemný světelný efekt pod notebookem *S praktickým extra USB portem a vypínačem pro ventilátor Materiál: kov, plast Ventilátory chlazení: 1 ks 150 x 150 x 20 mm, 800 - 1500 ot / min, průtok vzduchu nejméně 20 CFM (± 10%), hluk 10 dBA Průměr ventilátoru: 150 x 150 x 20 mm, Nastavení výšky: 5 stupňů (5/20/30/40/45 stupňů) Konektor USB:typ průchodu (in / out) Délka kabelu: 0,5 m Rozměry:370 x 265 x 33 mm Hmotnost: 660 g Odkaz na stránky výrobce:http://gembird.nl/item.aspx?id=10142