HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit 4p CL4 PoE 65W 1840 S5E26A

přepínač, 8p Gigabit, 4p PoE Class 4, 65W, Layer 2, fanless, ARM Cortex-A9, 1GB DDR4, 16 Gbps

 
 
 

HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit 4p CL4 PoE 65W 1840 S5E26A

 
 
 
 
 
HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit 4p CL4 PoE 65W 1840 S5E26A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Výrobca

 

KódITA421743
Part No.S5E26A
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom 

NRE

nie je skladom 

NR

nie je skladom 

BA

 
DPH 23%
Vaša cena s DPH
258.67 €
bez DPH 210.30 €
 
Vaša cena bez DPH  
Garancia cenyNašli ste inde na internete nižšiu cenu? Informujte nás!
Objednať
nie je skladom
 
 
přepínač, 8p Gigabit, 4p PoE Class 4, 65W, Layer 2, fanless, ARM Cortex-A9, 1GB DDR4, 16 Gbps
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 1 Doživotne
Záruka firma: 1 Doživotne
Výrobca:

 


Kód: ITA421743
Part No.: S5E26A
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Smart-managed přepínač Layer 2 s 8 gigabitovými porty, z toho 4 porty s PoE Class 4 (až 30 W/port), celkový PoE budget 65 W. Bezventilátorový design, správa přes mobilní aplikaci nebo webové rozhraní.
 
 
 
 
 
  •  

HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit 4p CL4 PoE 65W 1840 S5E26A

 

Podrobnosti o produkte

 
 
 

Popis produktu:

HPE Networking Instant On Switch 8p Gigabit 4p CL4 PoE 65W 1840 S5E26A

HPE Networking Instant On Switch 1840 S5E26A je 8portový gigabitový přepínač s podporou PoE Class 4 určený pro sítě malých firem.

Přepínač nabízí 8 portů RJ-45 s automatickým přizpůsobením rychlosti 10/100/1000BASE-T. Čtyři porty (1–4) podporují PoE Class 4 (IEEE 802.3at) s výkonem až 30 W na port a celkovým rozpočtem 65 W, což umožňuje napájení přístupových bodů, IP telefonů, bezpečnostních kamer a dalších zařízení IoT. Zbývající čtyři porty (5–8) slouží jako standardní gigabitové přístupové porty.

Přepínač je vybaven procesorem ARM Cortex-A9 @ 1,2 GHz, operační pamětí 1 GB DDR4 a flash pamětí 256 MB NAND. Bezventilátorový design zajišťuje tichý provoz, vhodný pro akusticky citlivá prostředí. Správa je dostupná prostřednictvím mobilní aplikace Instant On, cloudového webového portálu nebo lokálního webového rozhraní.

  • 8 portů RJ-45 10/100/1000BASE-T s automatickým vyjednáváním rychlosti a duplexu (half/full pro 10/100, full pro 1000 Mb/s).
  • 4 porty PoE Class 4 (IEEE 802.3at) s výkonem až 30 W na port a celkovým rozpočtem 65 W pro napájení AP, IP telefonů a kamer.
  • Bezventilátorový design pro tichý provoz ve zvukově citlivých prostředích.
  • Přepínací kapacita 16 Gbps a propustnost 11,90 Mpps při 64bajtových paketech.
  • Zabezpečení pomocí TPM 2.0, automatická ochrana proti DoS útokům a Global Storm Control.
  • Podpora VLAN (až 64), IGMP snooping v1/v2, agregace linek LACP (až 8 skupin po 4 portech) a Spanning Tree Protocol (STP/RSTP).
  • Správa přes mobilní aplikaci Instant On, cloudový webový portál, lokální webové rozhraní (HTTPS), SNMP nebo SSH/Telnet.
  • Plánování PoE a portů umožňuje nastavit dodávku napájení podle denní doby nebo dne v týdnu.
  • Podpora jumbo rámců až 9 216 bajtů a tabulka MAC adres s kapacitou 16 000 záznamů.
  • Montáž na stůl, na zeď nebo do racku EIA 19" (přiložena sada pro 2postový rack).

Správa a zabezpečení sítě
Přepínač podporuje cloudovou správu přes aplikaci Instant On i lokální webové rozhraní (HTTP/HTTPS, až 5 souběžných relací). Dvoufaktorová autentizace (2FA) chrání přístup ke správě. Přenos konfiguračních souborů je možný přes SCP nebo TFTP. Funkce duálního obrazu firmwaru zajišťuje zálohu při aktualizaci.

Energetická účinnost
Přepínač splňuje standard IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet) a automaticky vypíná napájení neaktivních portů. Spotřeba při 100% provozu bez PoE je 9,8 W (100–127 V) nebo 9,6 W (200–220 V); při plném PoE zatížení 85,9 W (100–127 V) nebo 84,1 W (200–220 V).

Diagnostika a provoz
Přepínač disponuje protokoly LLDP a LLDP-MED pro automatickou konfiguraci zařízení, nástrojem pro diagnostiku kabelů (detekce přerušení a zkratu na měděných linkách), protokolováním událostí, vzdáleným syslogem a podporou Ping IPv4 pro ověření konektivity.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

SKU: S5E26A
Porty: 4× RJ-45 10/100/1000BASE-T s PoE Class 4 (porty 1–4), 4× RJ-45 10/100/1000BASE-T (porty 5–8)
PoE standard: IEEE 802.3at Class 4, až 30 W na port
PoE budget: 65 W
Přepínací kapacita: 16 Gbps
Propustnost: 11,90 Mpps (při 64bajtových paketech)
Procesor: ARM Cortex-A9 @ 1,2 GHz
Operační paměť: 1 GB DDR4
Flash paměť: 256 MB NAND
Vyrovnávací paměť paketů: 512 KB
Tabulka MAC adres: 16 000 záznamů
Maximální počet VLAN: 64
Agregace linek (LAG): až 8 skupin, 4 porty na skupinu
Jumbo rámce: až 9 216 bajtů
Chlazení: bezventilátorové
Napájení: interní zdroj, 100–127 V / 200–240 V AC, 50/60 Hz
Provozní teplota: 0 až +40 °C
Skladovací teplota: -40 až +70 °C
Provozní vlhkost: 15 až 95 % při +40 °C (bez kondenzace)
Nadmořská výška: až 3 000 m
Rozměry (H × Š × V): 29,60 × 29,50 × 4,40 cm
Hmotnost: 2,09 kg
Správa: Instant On Cloud Portal, mobilní aplikace, webové rozhraní, SNMP, SSH, Telnet
Bezpečnostní certifikace: EN/IEC 62368-1 (2. a 3. vyd.), UL 62368-1 (3. vyd.), CAN/CSA C22.2 No. 62368-1 (3. vyd.), EN/IEC 60825-1:2014 Class 1
Emisní certifikace: EN 55032:2015/CISPR 32 Class A, FCC CFR 47 Part 15:2018 Class A, ICES-003 Class A

```


 

Obchodníci

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Obchod si vyhradzuje právo na zmenu ceny až po potvrdenie objednávky. Obrázok má len ilustračný charakter.
 

Diskusia (0)

 
 
 
 
 
 
 
 

Poslať info

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2026 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.