LANBERG 19"19" SLIDING SHELF 1U/465X347MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 60KG BLACK AK-1006-B
| Výrobca |
LANBERG |
|---|---|---|
| Kód | ITA189260 | |
| Part No. | AK-1006-B | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA189260
Part No.: AK-1006-B
Záruka firma: 24 Mesiacov
LANBERG
LANBERG 19"19" SLIDING SHELF 1U/465X347MM MAX LOAD CAPACITY UP TO 60KG BLACK
Posuvná police 1U se hodí pouze k 19" volně stojícím skříním Lanberg (FF01 & FF02) s hloubkou 600 mm.
Funkce:
- Rozměry police: 465 x 347 mm,
- nosnost: 60 kg,
- Montáž:
Zaradenie produktu
Popis produktu:
Funkce:
- nosnost: 60 kg,
- Montáž: boční; čtyřbodová montáž,
- Barva: černá RAL9004.
Poznámka: Montážní bod zadních vertikálních lišt je nutné přizpůsobit délce police.
Šířka 465 mm
Výška 48mm
ICT Výška 1U
Hloubka 347 mm
Hmotnost 2,64 kg
Barva Černá
Materiál Kov
Velikost 19"