LANBERG 19" PEVNÁ POLICE 1200 MM ČERNÁ (1U/483X910 MM MAX. NOSNOST DO 25 KG, 4BODOVÁ MONTÁŽ) AK-1013-B
|---|---|---|
| Kód | ITA385172 | |
| Part No. | AK-1013-B | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
Výrobca:
Kód: ITA385172
Part No.: AK-1013-B
Záruka firma: 24 Mesiacov
LANBERG
Technická specifikace
Typ
" Police
________________________________________
Rozměry a kapacita
" Velikost: 19"
" Výška ICT: 1 U
" Hloubka: 910 mm
" Šířka: 483 mm
" Výška: 45 mm
" Hmotnost: 4,14 kg
" Maximální statické zatížení: 25 kg
_____
Zaradenie produktu
Popis produktu:
Technická specifikace
Typ
" Police
Rozměry a kapacita
" Velikost: 19"
" Výška ICT: 1 U
" Hloubka: 910 mm
" Šířka: 483 mm
" Výška: 45 mm