Výrobca
LENOVO
KódITA394925
Part No.ZAFR0358CZ
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 5x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LENOVO
Kód: ITA394925
Part No.: ZAFR0358CZ
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Název produktu: LENOVO IDEA TAB
Modelová řada: TB336FU
Typ / provedení / určení: 11" Android tablet střední třídy v základní konfiguraci bez WWAN, pero v balení, bez napájecího adaptéru
Bundle: klávesnice ve flipovém pouzdře a stylus
Part Number: ZAFR0358CZ
Machine Type: ZAFR
Použité materiály: kovové šasi s plastovými prvky
Barva: Luna Grey = šedá
Odolnost: IP52
Procesor: MediaTek Dimensity 6300 (8-Cores, 2x A76 @2.4 GHz + 6x A55@2.0 GHz)
AI / kategorie: ne
Grafika: Integrovaná na chipsetu = Arm Mali-G57 MC2 GPU
Operační paměť: 4GB LP-DDR4X on-board
Úložiště: 128GB UFS 2.2
Čtečka paměťových karet: ANO, microSD Card Reader (s podporou až 2TB při formátování exFAT)
Displej: IPS, 11’’, 2,5K (2560x1600), antifingerprint, in-cell 10-point multitouch, 90Hz, 500 nitů, 1500:1, 16:10, 75% NTSC, 85% Screen-to-Body Ratio
Ovládací prvky: multitouch (10p), HW tlačítka (zap/vyp + hlasitost), stylus
Fotoaparát-kamera:
    Zadní fotoaparát: 8.0MP, autofocus
    Přední: 5.0MP, fixed focus, funkce Face Unlock
Lokalizační služby: ANO, GPS + GLONASS + Galileo
Senzory & Funkce: Akcelerometr, Ambient light senzor (ALS), Hallův senzor
Audio: 4x stereo reproduktory, optimalizované s Dolby Atmos®, mono mikrofon
Čtečka otisků prstů: ne
Speciální prvky, funkce, vlastnosti: ---
Komunikace: Bluetooth 5.2, WiFi Direct, WiFi Display
Sítě: Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1, nemá WWAN
Porty, sloty, konektory: 1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0) s funkcí napájení, 1x audio combo-jack 3,5mm, 1x CR slot
Operační systém: Android™ 15 nebo novější
Baterie: integrovaná, Li-ion, 7040mAh, nabíjecí
Výdrž na baterii: až 12 hodin YouTube streamování; až 14 hodin v prohlížeči Chrome
Napájení: tablet je dodáván bez adaptéru, doporučené minimum: 10V/2A (20W) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz
Hmotnost (tablet): 480 g (+10g stylus)
Rozměry (tablet): 254.59 x 166.15 x 6.99 mm
Záruka: 2 roky kurýrem
OBRÁZEK MÁ POUZE INFORMATIVNÍ CHARAKTER A NEMUSÍ NUTNĚ ZOBRAZOVAT AVIZOVANOU KONFIGURACI
Krátký skript pro obchod:
„Lenovo Idea Tab (ZAFR0358CZ) je 11" multimediální tablet s 2,5K IPS displejem, osmijádrovým procesorem MediaTek Dimensity 6300, 8 GB RAM a 128GB úložištěm. Díky podpoře pera Lenovo Tab Pen, čtyřem reproduktorům s Dolby Atmos, Androidu 15 a lehkému kovovému tělu je ideální pro studium, práci i zábavu doma i na cestách.“
Hlavní prodejní argumenty:
  * 11" 2,5K IPS 90 Hz displej – jemný obraz, 500 nitů jasu, vhodný pro čtení, filmy i práci s dokumenty; 90 Hz dělá scrolování a animace plynulejší.
  * 4× Dolby Atmos reproduktory – nadstandardně dobrý zvuk na filmy, videa a hudbu.
  * IP52 a kovové tělo – lepší odolnost než běžný plastový tablet, vhodné i pro děti a cestování.
  * Android 15 + dlouhá podpora – moderní systém, dlouhodobé bezpečnostní aktualizace.
Cílové segmenty a use-cases:
  * Studenti SŠ/VŠ, e-learning:
      - poznámky perem, čtení PDF a prezentací, Google Classroom/Teams,
      - video-lekce, YouTube, práce v Google Docs/Office Mobile.
  * „Home-premium“ rodiny:
      - rodinný tablet na gauč – Netflix, Disney+, web, sociální sítě,
      - dětské aplikace a hry (s rodičovskou kontrolou).
  * Kreativci / hobby uživatelé:
      - skicování, poznámkové aplikace (OneNote, Nebo, Concepts),
      - rychlé koncepty grafik, sociální obsah, fotky.
  * Cestovatelé a mobile-workers:
      - konzumace obsahu na cestách, offline filmy, čtení,
      - lehká práce – e-maily, kalendář, vzdálený přístup, poznámky ze schůzek.
Konkurence:
  * Samsung Galaxy Tab S9 FE / Tab A9+ (11" třída, LCD, často 4/64 nebo 6/128, stylus jen u některých),
  * Xiaomi / Huawei 11" tablety s IPS displejem a mid-range SoC.
Pozicování Lenovo Idea Tab ZAFR0358CZ:
  * „Střední třída 11" tablet s perem“ – proti levným 10" tabletům nabízí 2,5K, 90 Hz, 8/128 GB a pero; proti dražším Pro/P12 modelům je cenově dostupnější, ale stále dost výkonný.