Lenovo IdeaPad Pro 5/14AGP11/AI7-450/14"/2880x1800/32GB/1TB/AMD int/W11H/Gray/2R 83SG000UCK
Výrobca
LENOVO
KódITA400810
Part No.83SG000UCK
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
LENOVO
Kód: ITA400810
Part No.: 83SG000UCK
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Lenovo IdeaPad Pro 5 14AGP11
MIL-STD-810H military test (21 testovaných položiek)
Copilot+ PC
Operačný systém: Windows® 11 Home, česky / slovensky / anglicky
Procesor: AMD Ryzen AI 7 450 (8 jadier / 16 vlákien, 2.0 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
NPU: AMD Ryzen AI až 50 TOPS
Pamäť: integrovaná 32GB LPDDR5X-8533
Počet slotov (celkom/voľných): (0/0)
Maximálna veľkosť: nie je možné rozšíriť (32GB integrovaná)
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: Dva sloty M.2: jeden M.2 2242 PCIe® 4.0 x4, jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4
Optická mechanika: nie
Čítačka pamäťových kariet: Čítačka SD kariet
Displej: 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500 nitov (typical) / 1100 nitov (peak) lesklý, 100% DCI-P3, DisplayHDR True Black 1000, 120Hz VRR
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 860M
Audio: Stereo reproduktory, 2W x 2, optimalizované s Dolby Audio™; mikrofón 2x, pole
Web kamera: FHD 1080p + IR s privátnou krytkou, TOF senzor
Pero: nie
Polohovacie zariadenie: TouchPad
Podsvietená klávesnica: áno
Numerická klávesnica: nie
Čítačka odtlačkov prstov: nie
Sieť: nie
Bezdrôtová komunikácia: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi 7, 802.11be 2x2 + BT5.4)
Konektory USB:
1x USB-A (USB 5Gbps), vždy zapnuté
1x USB-A (USB 5Gbps)
2x USB-C (USB4 40Gbps), USB PD 65-100W a DisplayPort 2.1
Ďalšie konektory:
1x HDMI 2.1, up to 8K/60Hz
1x kombinovaný vstup pre slúchadlá/mikrofón (3.5mm)
1x SD čítačka kariet
Zabezpečenie: Firmware TPM 2.0 Enabled
Batéria: Integrovaná 92,5Wh
Napájanie: bez adaptéra
Farba: šedá (Luna Grey)
Materiál: Hliník
Rozmery(ŠxHxV): 312 x 221 x 15,7 mm