Lenovo ThinkBook 16 G7 Ryzen 7 7735HS/16GB/1TB SSD/16" WUXGA/3yOnsite/Win11 Pro/šedá 21MW0034CK
| Výrobca |
LENOVO |
|---|---|---|
| Kód | ITA247993 | |
| Part No. | 21MW0034CK | |
| Dostupnosť po pobočkách |
| DPH | 23% | |
| Objednať |
Záruka koncový zákazník: 36 Mesiacov
Záruka firma: 36 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITA247993
Part No.: 21MW0034CK
Záruka firma: 36 Mesiacov
LENOVO
VÝKON
Procesor AMD Ryzen™ 7 7735HS (8C / 16T, 3,2 / 4,75 GHz, 4 MB L2 / 16 MB L3)
Grafika Integrovaná grafika AMD Radeon™ 680M
Čipová sada Platforma AMD SoC
Paměť 1x 16GB SO-DIMM DDR5-4800
Paměťové sloty Dva sloty DDR5 SO-DIMM s podporou dvou kanálů
Popis produktu:
Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 21MW - Provedění závěsu 180 stupňů - AMD Ryzen 7 - 7735HS / až 4.75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - dvoutónová arktická šedá - kbd: českProvedění závěsu 180 stupňů - AMD Ryzen 7 - 7735HS / až 4.75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - dvoutónová arktická šedá - kbd: česká/slovenská - s 3 roky Lenovo Onsi