Modulární napáj. zdroj 48V pro CCR, výstup 12V, 8A PW48V-12V85W
Výrobca
OEM
KódITK549237
Part No.PW48V-12V85W
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 31x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
OEM
Kód: ITK549237
Part No.: PW48V-12V85W
Modulární napájecí zdroj ±48V DC Open Frame pro Mikrotik Cloud Core Routery nové revize “r2”. Technické specifikace: Product code: PW48V-12V85W Input: -48 V, 3 A Output: 12 V, 8 A Operating temperature: -20°C .. +60°C Dimensions: 118 x 52 mm
Podrobnosti o produkte
Popis produktu: