Napäťový menič MHPower MPU-1400-24 24V/230V, 1400W, funkce UPS, čistý sinus
Výrobca
KódITK679645
Part No.MPU-1400-24
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 24x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
Kód: ITK679645
Part No.: MPU-1400-24
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Záložný zdroj a napäťový menič MPU-1400-24 značky MHPower je ideálny pre dlhodobé zálohovanie. Je ideálnym prístrojom pre svoje flexibilné použitie a robustné celokovové prevedenie. Prístroj má zabudovanú ochranu proti preťaženiu, a to ako pri napájaní z batérie, tak aj zo siete. Maximálny trvalý výkon činí 1400 W.
Napěťový měnič MHPower
Upozornenie: záložný zdroj (UPS) funguje len vtedy, keď je pripojený k externej batérii a nemal by bez tohto pripojenia byť používaný. Po napojení akumulátora zapojte hlavný prívodný kábel do zásuvky (230 V, 50 Hz) s uzemnením do siete. Zo zadnej strany zdroja pripojte zariadenie, ktoré bude fungovať pri výpadku napájania.
Príklady použitia a doby zálohovania:
Pre spotrebu 100W:
záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 6,5 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 12 hodín.
záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 15 hodín.
Pre spotrebu 200W:
záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 3,25 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 6 hodín.
záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 7,5 hodín.
Pre spotrebu 300W:
záložný zdroj (UPS) s batériou 65 Ah bude pracovať 2,15 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 120 Ah bude pracovať 4 hodiny.
záložný zdroj (UPS) s batériou 150 Ah bude pracovať 5 hodiny.
Vlastnosti:
Záložný zdroj s flexibilným použitím a robustným celokovovým prevedením
Zabudovaná ochrana proti preťaženiu (batéria i sieť)
Maximálny trvalý výkon činí 1400 W
Čistý sínusový výstup. Ideálne pre dlhodobé zálohovanie
Automatické prepnutie pri výpadku siete, automatické dobíjanie externého akumulátora
Špecifikácie:
Značka: MHPower
Model: MPU-1400-24
Určenie: Záložný zdroj a napäťový menič
Káble pre pripojenie externého akumulátora: 0,8 m
Napájanie:
Menovitý výkon: max. 1400 W
Kapacita: max. 2000 VA
Napätie batérie: 24 V
Nabíjací prúd: 10 / 20 A
Nabíjacie napätie: 26,7 V +/- 0,5 V
AC vstupná frekvencia: 45 Hz ~ 65 Hz
Rozsah výstupného napätia napäťového regulátora AVR: z domácej siete 204 - 240 V, Menič 230 V (+ - 3%)
Frekvencia na výstupe UPS napätia 50 Hz (+ - 0,5 Hz)
Trvalý výkon: max. 1400 W
Integrovaný nabíjač: max. 10 / 20 A
Pro 24V externý akumulátor: 100 - 200 Ah
Ochrana proti preťaženiu:
Napájanie zo siete: prístroj varuje pred preťažením až do prepálenia poistky
Prostredie:
Prevádzková vlhkosť: 10 % RH ~ 90 % RH
Prevádzková teplota: 0 ~ 40 °C
Farba: čierna
Hmotnosť: 12,6 kg
Rozmery (Š x V x H): 390 x 220 x 280 mm