• Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747180
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

37

ks za

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
HPE X120 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-T - RJ-45 - pro HP 3100; HPE 10512, JD089B

Výrobca: HP Trieda produktu: Príslušenstvo pre prepínače (Switche) Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-T (RJ-45)

 

535.54bez DPH

 

642.65s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X130 - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 10GBase-SR - LC - pro HP A5830AF; HPE 12504, 5120, 5500, JD092B

HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver (JD092B) Compatible products: • HP 9500 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4800G Switch Series • HP 4500G Switch Series • HP 5810-48G Switch • HP 4210G ...

 

783.44bez DPH

 

940.13s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X110 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - 100Mb LAN - 100Base-FX - LC - pro HPE 10512, 3000, 3 JD102B

HP X110 100M SFP LC FX Transceiver (JD102B) Compatible products: • HP 3100 EI Switch Series • HP MSR20 Series • HP MSR20-1x Series • HP MSR30 Series • HP 6600 Router Series • HP 8800 Router Series • HP MSR50 Series • HP 3600 EI Switch Series • HP 3610 ...

 

387.90bez DPH

 

465.48s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X120 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC - pro HPE 3100, 36XX, 4200, JD118B

HP X120 1G SFP LC SX Transceiver (JD118B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit SX transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 550m on a Multimode fiber. Ports: 1 LC 1000BASE-SX port Connectivity: Connector type: LC Wavelength:...

 

358.46bez DPH

 

430.15s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X120 - Transceiver modul SFP (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX - LC - pro HP 3100; HPE 10512, 12 JD119B

HP X120 1G SFP LC LX Transceiver (JD119B) A small form-factor pluggable (SFP) Gigabig LX transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 550m on MMF or 10Km on SMF Ports: 1 SFP 1000BASE-LX port (IEEE 802.3z Type 1000BASE-LX) Connectivity...

 

753.16bez DPH

 

903.79s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X130 - Modul SFP+ vysílače - 10 GigE - 10GBase-ER - LC - až 40 km - pro HP A5800; HPE 12504, 51 JG234A

HP X130 10G SFP+ LC ER 40km Transceiver (JG234A) Compatible products: • HP 10500 Switch Series • HP 7500 Switch Series • HP 5800 Switch Series • HP 5820 Switch Series • HP 5830 Switch Series • HP 12500 Switch Series • HP 12500 Switch Series

 

13 462.32bez DPH

 

16 154.78s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE - Stohovací kabel - 50 cm - pro P/N: J9577A, J9577A#ABA J9578A

HP 3800 0.5m Stacking Cable (J9578A) Compatible products: • HP 3800 Switch Series

 

231.01bez DPH

 

277.21s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE Back to Front Airflow Fan Tray - Panel ventilátoru pro sí?ové zařízení - pro HP A5830AF-48G Swi JC682A

HPE 58x0AF Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray Differentiator Back (power side) to Front (port side) Airflow Fan Tray for HPE 58x0AF

 

160.97bez DPH

 

193.16s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE 7500 - Pamě?ová karta flash - 1 GB - CompactFlash - pro HPE 12504 AC Switch Chassis, 7502, 7503 JC684A

HP X600 1G Compact Flash Card (JC684A) Use only a genuine HP 512MB Compact Flash Card to obtain maximum performance and serviceability. Compatible products: • HP 12500 Switch Series • HP MSR20 Series • HP MSR50 Series • HP Firewall Series • HP 12500 Sw...

 

277.06bez DPH

 

332.47s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X260 - Směrovací kabel - RJ-45 (F) do DB-28 (M) - 30 cm JG263A

* Možnosti připojení Konektor 1: Mini D-28 Konektor 2: 4-RJ45 * Vzhled Barva: černá Směrovací kabel - RJ-45 (F) do DB-28 (M) - 30 cm

 

57.98bez DPH

 

69.58s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X240 Direct Attach Cable - Síťový kabel - QSFP+ do QSFP+ - 1 m - pro HPE 5900AF-48; FlexFabric JG326A

HP X240 40G QSFP+ to QSFP+ 1m Direct Attach Copper Cable (JG326A)

 

344.36bez DPH

 

413.23s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X240 Direct Attach Copper Splitter Cable - Síťový kabel - SFP+ do QSFP+ - 3 m - pro HPE 5900AF- JG330A

HP X240 40G QSFP+ to 4x10G SFP+ 3m Direct Attach Copper Splitter Cable (JG330A)

 

593.00bez DPH

 

711.60s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE X240 Direct Attach Cable - Síťový kabel - SFP+ do SFP+ - 1.2 m - pro HPE 59XX, 75XX; FlexFabric JD096C

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 1.2m Direct Attach Copper Cable (JD096C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500...

 

114.39bez DPH

 

137.27s DPH
 
       
 
 
 
 
 
HPE X240 Direct Attach Cable - Síťový kabel - SFP+ do SFP+ - 0.65 m - pro HPE 5120, 5500, 59XX, 75X JD095C

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 0.65m Direct Attach Copper Cable (JD095C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 450...

 

107.76bez DPH

 

129.31s DPH
 
       
 
 
 
 
 
HPE X240 Direct Attach Cable - Síťový kabel - SFP+ do SFP+ - 3 m - pro HPE 59XX, 75XX; FlexFabric 1 JD097C

HP X240 10G SFP+ to SFP+ 3m Direct Attach Copper Cable (JD097C) Compatible products: • HP 5900 Switch Series • HP 5500 HI Switch Series • HP 5920 Switch Series • HP 5120 EI Switch Series • HP 5500 EI Switch Series • HP 5500 SI Switch Series • HP 4500G ...

 

149.81bez DPH

 

179.77s DPH
 
       
 
 
 
 
 
HPE X240 Direct Attach Cable - Síťový kabel - SFP+ do SFP+ - 5 m - pro HPE 59XX, 75XX; FlexFabric 1 JG081C

Před objednáním si vždy vyžádejte dostupnost (Pokud nejsou skladem u ATC). Podmínky na remarket trhu se mění velmi rychle. Pokud zboží není skladem, negarantujeme dostupnost ani cenu.

 

115.15bez DPH

 

138.18s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE - Stohovací kabel - 50 cm - pro HPE Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+ J9734A

Stohovací kabel umožňující v kombinaci s HP 2920 2-port Stacking Module stohování přepínačů řady HP 2920.

 

67.41bez DPH

 

80.89s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
HPE - Stohovací kabel - 1 m - pro HPE Aruba 2920-24G, 2920-24G-PoE+, 2920-48G, 2920-48G-PoE+ J9735A

HP J9735A 2920 1.0m Stacking Cable

 

87.18bez DPH

 

104.62s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

37

ks za

2

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

HP ProCurve

 
HP ProCurve

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Popredná spoločnosť


    Certifikovaný partner


    Sieť dodávateľov


    Široký sortiment


    Rýchle doručenie


    Osobný odber


    Sieť predajní
     
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
     

     

     

    Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.