ďalšie podkategórie Switche

 
 
 
 
 
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747171
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní, DDM, Cisco, UBNT, MikroTik compatible, 0,5m ML-DACS+05

MaxLink 10G SFP+ DAC kabel, pasivní je rychlé a levné řešení pro snadné propojení dvou síťových aktivních prvků switch/router rychlostí 1G nebo 10Gbps bez nutnosti pořízení SFP/SFP+ modulů či jiného příslušenství (například optické patch kabely). Kvali

 

7.90bez DPH

 

9.48s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
TP-LINK TL-SF1005D 5-Port 10/100M mini Desktop Switch, 5 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case

TP-Link TL-SF1005D 5-port 10/100M mini Desktop Switch, 5x 10/100M RJ45 ports, Plastic case TL-SF1005D je 5 portový malý 10/100Mbps SOHO switch pre menšie skupiny alebo domácnosti. Štandard IEEE 802.3x Full Duplex Flow Control. Auto negociácia rýchlosti...

 

7.99bez DPH

 

9.59s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
TP-LINK TL-SF1008D 8-Port 10/100M mini Desktop Switch, 8 10/100M RJ45 Ports, Desktop Plastic Case

TP-Link TL-SF1008D 8x 10/100Mbps Desktop Switch PŘEHLED/OVERVIEW * Inovativní technologie úspory energie ušetří až 70 % spotřeby * Podporuje řízení toku IEEE 802.3x pro plně duplexní režim a Backpressure pro poloduplexní režim * Neblokovaná přepínací a...

 

13.25bez DPH

 

15.90s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Cisco Bussiness switch CBS350-48T-4X-EU

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce u...

 

833.33bez DPH

 

1 000.00s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
TP-Link LiteWave LS105G Switch 5x10/100/1000Mbps, kovovy desktop

LS105G - 5-Portový stolní switch 10/100/1000Mb/s *RJ45 s automatickou adaptací 10/100/1000Mb/s podporující Auto-MDI/MDIX *Technologie Green Ethernet šetří spotřebu energie *Řízení toku IEEE 802.3x zajišťuje spolehlivý přenos dat *Ocelové pouzdro, stoln...

 

12.58bez DPH

 

15.10s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Cisco Bussiness switch CBS350-48P-4X-EU

Cisco Business 350 Series Managed Switches představují portfolio cenově dostupných spravovaných přepínačů, které jsou klíčovým stavebním kamenem pro každou malou kancelářskou síť. Intuitivní řídicí panel zjednodušuje nastavení sítě a pokročilé funkce u...

 

1 165.83bez DPH

 

1 399.00s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
OEM Mini-GBIC modul, 1000Base-SX, multimode do 550m, LC, HP comp.(JD118B) SPM-7100HPA

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, HP kompatibilní Technické informácie : * Prenosová rýchlosť : 1000 Mbps * 1 x 1000Base-SX Multi-Mode Fiber LC Duplex Port * Dosah : Až do 550 m

 

8.64bez DPH

 

10.37s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link 5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port DGS-1100-05PDV2

"5-Port Gigabit PoE Smart Managed Switch with 1 PD port - 3 x 1000Base-T Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps - 2 x 1000Base-T PoE Auto-Negotiating 10/100/1000Mbps - Ports 1 to 2 are PoE enabled, port 5 is PD port - Pass through 18W with 802.3at

 

69.58bez DPH

 

83.50s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Netis ST3108GC Switch 8x 10/100/1000Mbps, miniaturní

Netis ST3108GC; Kompaktní gigabitový 8portový switch , který plně vyhovuje požadavkům domácnosti či malé kanceláře. Všechny porty podporují funkce Auto MDI/MDIX a zamezují potřebě užívání křížených kabelů...

 

16.93bez DPH

 

20.32s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
UBNT USW-FLEX-MINI - UniFi Switch Flex Mini

USW-Flex-Mini UniFi Compact 5Port Gigabit Desktop Switch

 

35.55bez DPH

 

42.66s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Mercusys MS108 8-Port 10/100Mbps Desktop Switch

8-Port 10/100Mbps Desktop Switch, MS108, Osem portov RJ45 s automatickým vyjednávaním s rýchlosťou 10/100Mbps s podporou automatického MDI/MDIX, Jednoduchá sieťová rozširovanie siete, Kompaktný dizajn pre flexibilné usporiadanie, Nastavenie typu Plug and

 

6.41bez DPH

 

7.69s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DES-1005D/E switch 5 port 10/100Mb, plastový

Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených p...

 

8.79bez DPH

 

10.55s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DEM-311GT 1-port Mini-GBIC 1Gb SX, max. 550m

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. * 1x 1000 Mbit ...

 

140.34bez DPH

 

168.41s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
DATA SWITCH 4PC:1LPT AUTOMAT 14.99.1009-40

Automatický štvor portový paralelný dataswitch.

 

12.74bez DPH

 

15.29s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
HP originál ink C2P05AE, HP 62XL, black, 600str., HP Envy 5540,5541,5542,5543,5544,5546,5547,5548,5

Výrobca: HP

 

43.87bez DPH

 

52.64s DPH
 

 HP Instant Ink ponuka 

       
 
 
 
 
 
HP originál ink C2P07AE, HP 62XL, color, 415str., HP ENVY 5540 AIO, 5640 AIO, 7640 AIO, OJ 5740 AIO

Výrobca: HP

 

47.24bez DPH

 

56.69s DPH
 

 HP Instant Ink ponuka 

       
 
 
 
 
 
ZYXEL GS1915-8EP,8-port GbE Smart hybrid mode PoE Switch GS1915-8EP-EU0101F

Zyxel GS1915-8EP, 8-port GbE PoE Smart hybrid mode Switch, standalone or NebulaFlex Cloud, 60 Watt 802.3at, desktop, fanless

 

123.86bez DPH

 

148.63s DPH
 
       
 
 
 
 
 
MikroTik Cloud Router Switch CRS328-24P-4S+RM - Přepínač - L3 - řízený - 24 x 10/100/1000 (PoE) + 4

Popis Systémové řešení platforem firmy MikroTik pro poskytovatele bezdrátového připojení k síti Internet. Výkonný Cloud Core Switch s 24x Gbit PoE LAN porty a 4x SFP+ porty. Switch podporuje na výstupu PoE ve standardu 802.3af/at a nebo pasivní PoE. Lz...

 

426.96bez DPH

 

512.35s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
TL-SM5310-T 10G Metalický modul SFP+, TP-Link TL-SM5310-T 10G Metalický modul SFP+

TL-SM5310-T 10G Metalický modul SFP+, TP-Link TL-SM5310-T 10G Metalický modul SFP+ TL-SM5310-T 10G Metalický modul SFP+, TP-Link TL-SM5310-T 10G Metalický modul SFP+

 

72.12bez DPH

 

86.54s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Planet IGS-5225-8P4S-12V průmysl L2/L3 PoE switch, 8x1Gb, 4xSFP, 8xPoE 802.3at 30/240W -40až75°C, dual12-54VDC, IP30

PLANET IGS52258P4S12V; Administrovatelný IPv4/IPv6 přepínač s bezpečnostními funkcemi a podporou PoE+ 8x 802.3at/af (36 W/port max., budget až 240 W). 2x 1G SFP, 2x 2.5G SFP (1000/2500 BaseX,...

 

615.10bez DPH

 

738.12s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

1000

ks za

50

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

Switche

 
Switche

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Popredná spoločnosť


    Certifikovaný partner


    Sieť dodávateľov


    Široký sortiment


    Rýchle doručenie


    Osobný odber


    Sieť predajní
     
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
     

     

     

    Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.