ďalšie podkategórie D-Link

 
 
 
 
 
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747176
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

55

ks za

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
D-Link DEM-311GT 1-port Mini-GBIC 1Gb SX, max. 550m

Mini GBIC transceiver, 1000BaseSX (LC-Duplex) max. 550 m 1x 1000 Mbit vícevidový optický SX (LC-Duplex) port, vícevidové vlákno 50/125µm až 550 m, vícevidové vlákno 62,5/125µm až 220 m, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. * 1x 1000 Mbit ...

 

140.34bez DPH

 

168.41s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DES-1005D/E switch 5 port 10/100Mb, plastový

Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 5 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených p...

 

8.79bez DPH

 

10.55s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS 1008D - Přepínač - neřízený - 8 x 10/100/1000 - desktop DGS-1008D/E

Tento stolní přístroj s 8 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové struktuře, nezávisle na tom, zda spolu s nimi budou použita zařízení 10 Mbit nebo 1000 Mbit. Všechny portu rozez...

 

21.31bez DPH

 

25.57s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS-1016D/E switch 16 port 10/100/1000 Mbps do 19"racku

V balení je montážní sada do racku Tento stolní přepínač je určen pro oblast SoHo a větší pracovní skupiny. Poskytuje 16 portů 10/100/1000 Mbit pro počítače na pracovištích nebo server. K tomuto přepínači mohou být připojeny rovněž rozbočovače. Všechny...

 

56.48bez DPH

 

67.78s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS 1024D - Přepínač - 24 x 10/100/1000 - desktop DGS-1024D/E

V balení je montážní sada do racku Tento stolní prepínac nabízí levnou alternativu k optickému pripojení pro malé a domácí kanceláre (SOHO) a malé a strední podniky (SMB). Rostoucí zatížení síte je možné zvládnout zvetšením šírky pásma pomocí Gigabit E...

 

108.53bez DPH

 

130.24s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS-105/E "5 port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch- Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Desktop Sw

5-port 10/100/1000 Gigabit Metal Housing Desktop Switch - Unmanaged Copper Gigabit Ethernet Desktop Switch - 5 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating ports- Metal housing - Half-/Full-Duplex - IEEE 802.3x Flow Control - Auto-Negotiation of MDI-II / MDI-X C...

 

24.09bez DPH

 

28.91s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS 1005D - Přepínač - neřízený - 5 x 10/100/1000 - desktop DGS-1005D/E

Fakt, že D-Link umí kvalitně dělat i switche potvrzují recenze časopisu Computer a Extra PC viz záložka Download. Toto stolní zařízení s 5 porty umožňuje Gigabit i v nejmenší kanceláři. Jeho 10/100/1000 Mbit NWay porty podporují nasazení v každé síťové...

 

15.55bez DPH

 

18.66s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DES 1016D - Přepínač - 16 x 10/100 - desktop DES-1016D/E

V balení je montážní sada do racku Tento stolní přepínač je určen pro oblast SoHo a větší pracovní skupiny. Poskytuje 16 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovištích nebo server. K tomuto přepínači mohou být připojeny rovněž rozbočovače. Všechny port...

 

44.10bez DPH

 

52.92s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DES 1008D - Přepínač - neřízený - 8 x 10/100 - desktop DES-1008D/E

Tento kompaktní přepínač je dimenzován speciálně pro oblast SoHo. Poskytuje 8 portů 10/100 Mbit pro počítače na pracovišti. Lze na něj připojit i rozbočovače. Všechny porty rozpoznávají automaticky rychlost přenosu (10 Mbit nebo 100 Mbit) připojených p...

 

11.84bez DPH

 

14.21s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DES 1024D - Přepínač - 24 x 10/100 - desktop DES-1024D/E

V balení je montážní sada do racku Tyto stolní přepínače jsou určeny pro oblast SoHo a pro pracovní skupiny. Poskytují 16/24 10/100 Mbit portů pro počítače na pracovišti nebo pro server. Na přepínač lze připojit rovněž rozbočovače. Všechny porty rozpoz...

 

52.88bez DPH

 

63.46s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DEM-310GT 1-port Mini-GBIC 1Gb LX, max. 10km

Mini GBIC transceiver, 1000BaseLX (LC-Duplex) max. 10 km 1x 1000 Mbit jednovidový optický LX (LC-Duplex) port, jednovidové vlákno 9/125µm až 10 km, plný duplex, 802.3x Flow-Control, výměna za chodu. * LC 1000 Mbit optický LX port (standard IEEE 802.3z)...

 

62.60bez DPH

 

75.12s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DES-1210-28 24 port 10/100 Smart Switch + 2 Combo 1000BaseT/SFP + 2 Gigabit

Konstrukční řešení 3. generace s vylepšenými funkcemi pro správu a zabezpečení 24 Fast Ethernet porty a 4 gigabitové uplinky Konstrukce bez ventilátoru, ideální pro tichý provoz v otevřených kancelářích Důkladné zabezpečení pomocí vazby IP-MAC-port a 802.

 

102.32bez DPH

 

122.78s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS-1210-16, 16-port 10/100/1000 Gigabit Smart Switch including 4 Combo 1000BaseT/SFP DGS-1210-16/E

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je tře...

 

112.08bez DPH

 

134.50s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS-1210-24 Smart switch, 24x GbE, 4x RJ45/SFP, fanless

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je tře...

 

116.09bez DPH

 

139.31s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS-1210-10P L2/L3 Smart+ PoE switch, 8x GbE PoE+, 2x SFP, PoE 65W, fanless

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je tře...

 

124.98bez DPH

 

149.98s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link Web Smart DGS-1210-48 - Přepínač - řízený - 48 x 10/100/1000 + 4 x sdílený SFP - desktop DGS-1210-48/E

Interface * 44 10/100/1000 Mbps Gigabit Ethernet ports * 4 Combo 10/100/1000Base-T/SFP Gigabit Uplinks Performance/Resilience * Switch fabric: 96 Gbps Security * ACL based on MAC address, IP address (ICMP/IGMP/TCP/UDP), VLAN ID, 802.1p priority or DSCP...

 

276.28bez DPH

 

331.54s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DES-1210-28P "24 port 10/100 + 2x10/100/1000 + 2x10/100/1000 SFP port

• PoE and the new PoE+ standards • Intuitive Web GUI • VLAN support for traffic segmentation • AutoVoice VLAN for seamless integration with IP telephony • AutoSurveillance VLAN to easily add IP cameras in the network • Loopback detection and broadcast ...

 

289.49bez DPH

 

347.39s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS-1210-08P Smart PoE switch, 8x GbE PoE+, 2x SFP, PoE 65W, fanless DGS-1210-08P/E

Informace k záruce: Na produkt je poskytována omezená doživotní záruka, to znamená, že záruční lhůta vyprší až pět let poté, co společnost D-Link (nebo její nástupce) ukončí prodej daného produktu v Evropě. Pro nárok na omezenou doživotní záruku je tře...

 

115.51bez DPH

 

138.61s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DGS-1008P/E 8 port 10/100/1000Mbps switch, 4 x POE

Key features: 8 10/100/1000 Mbps Gigabit Ports Auto MDI/MDIX Crossover for all ports Store-and-forward Switching Scheme Full/half-duplex for Ethernet/Fast Ethernet Speeds IEEE 802.3x Flow Control Plug-and-play Installation Built-in D-link Green Technol...

 

76.61bez DPH

 

91.93s DPH
 
       
 
 
 
 
 
D-Link DEM-CB100S stohovací kabel

SFP+ Direct Attach Stacking Cable, 1M Description Suitable for stacking DGS-3420-series switches, DGS-3620-series switches, DSN-6410/6420 SANs and for 10Gigbit connectivity between devices with 10G SFP+ ports.

 

128.56bez DPH

 

154.27s DPH
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

55

ks za

3

stránky


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

D-Link

 
D-Link

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
ASUS Rog Ally nova cena

 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.