ďalšie podkategórie Dátové zásuvky

 
 
 
 
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747232
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

320

ks za

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
GLC-SX-MMD 10pk 1000Base-SX SFP TRX TAA GLCSXMMD-LEG-10PK

SFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým zariadením Cisco

 

672.10bez DPH

 

806.52s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
GLC-SX-MMD 5pk 1000Base-SX SFP TRX TAA GLC-SX-MMD-LEG-5PK

SFP (mini-GBIC) určený na použitie so sieťovým zariadením Cisco

 

335.98bez DPH

 

403.18s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Legrand Netatmo Smart Home Weather Station + Rain Gauge NBU-NWS-NRG-EU

Meteostanica inteligentná, s predpoveďou počasia, na stôl, bezdrôtová, meranie vnútornej a vonkajšej teploty, vlhkosti, CO2, hluku, podporované OS: Android a iOS, kompatibilná s Apple HomeKit a Amazon Alexa, aplikácia v češtine a angličtine

 

197.25bez DPH

 

236.70s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Legrand MOSAIC MONTÁŽNA DOSKA 2 MODULOVÁ - 1P 80251

Product characteristics Supports with site protection For 2 modules General characteristics Mosaic™ Programme supports

 

1.80bez DPH

 

2.16s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
KELine zásuvkový box Cat6A, povrchový, osadený s 1xKEJ-C6A-S-HD KE-SMB01-W+KEJ-C6A-S-HD

KELine zásuvkový box Cat 6A, povrchový, osadený s 1xKEJ-C6A-S-HD

 

4.56bez DPH

 

5.47s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Legrand Single port, ultra HD performance, 4K KVM over-IP Switch, HDMI/USB pass-through local port DKX4-101

4TH GENERATION VIDEO ENGINE ƒ All Digital Architecture for High-Speed, Clean, Low Latency Digital Video ƒ Native HDMI Video Format ƒ Available Cable Adapters for VGA, DVI, DisplayPort, Mini DisplayPort & USB-C ƒ Embedded HDMI Digital Audio ƒ User Confi...

 

847.12bez DPH

 

1 016.54s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
UPS KEOR DC 25W 311080

1.VŠEOBECNÁ CHARAKTERISTIKA Modely Legrand UPS Keor DC sú zdroje neprerušiteľného napájania určenie na použitie pre záťaže s jednosmerným prúdom. V režme Online a režime batérie poskytujú výkon 25 W. Keor DC je interne vybavený lítium-iónovými batériam...

 

37.40bez DPH

 

44.88s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Legrand MOSAIC DLP RÁMIK MOSAICPRE KRYT ŠÍRKA 65MM 8M 10958

Vlastnosti produktu Podpery pre upevnenie káblového príslušenstva Mosaic a Arteor Nasadzovacie podpery, ktoré je možné namontovať vedľa seba Dodávané s dokončovacou doskou Pre kryt 65 mm 8 modulov Všeobecné charakteristiky Držiaky elektroinštalačného p...

 

6.24bez DPH

 

7.49s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Legrand EvoLine 4x ventilátor + termostat, stropní EC4V

Legrand EvoLine 4x ventilátor + termostat, stropní

 

118.94bez DPH

 

142.73s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Simplex, modrý, 1U, černý 66760

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami SC Simplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami SC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

15.26bez DPH

 

18.31s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Simplex, zelený, 1U, černý 66761

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami SC Simplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami SC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

15.26bez DPH

 

18.31s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Simplex, béžový, 1U, černý 66762

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami SC Simplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami SC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

15.26bez DPH

 

18.31s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Simplex, sv. modrý, 1U, černý 66763

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami SC Simplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami SC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

15.26bez DPH

 

18.31s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Simplex, fialový, 1U, černý 66764

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami SC Simplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami SC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

15.26bez DPH

 

18.31s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, LC Duplex, modrý, 1U, černý 66765

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami LC Duplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami LC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

34.07bez DPH

 

40.88s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, LC Duplex, zelený, 1U, černý 66766

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami LC Duplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami LC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

34.07bez DPH

 

40.88s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, LC Duplex, béžový, 1U, černý 66767

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami LC Duplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami LC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

34.07bez DPH

 

40.88s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, LC Duplex, sv. modrý, 1U, černý 66768

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami LC Duplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami LC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

34.07bez DPH

 

40.88s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, LC Duplex, fialový, 1U, černý 66769

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami LC Duplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami LC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

34.07bez DPH

 

40.88s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock 10" patch panel pro optická vlákna, 12 portů, SC Duplex, modrý, 1U, černý 66771

Tento spojovací panel značky Delock vybaven dvanácti optickovláknovými spojkami SC Duplex je vhodný k instalaci do 10” síťové skříně. Se spojkami SC Duplex lze snadno navzájem propojit dva zástrčkové konektory optickovláknových kabelů.

 

23.84bez DPH

 

28.61s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

320

ks za

16

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

Dátové zásuvky

 
Dátové zásuvky

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
ASUS Rog Ally nova cena

 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.