• Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747257
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

184

ks za

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m DK-2533-01

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector 1: LC Co

 

6.40bez DPH

 

7.68s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 09/125µ 7m 1034

7m

 

6.33bez DPH

 

7.60s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 30m CNS-IMC2497

CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 30m

 

63.98bez DPH

 

76.78s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 3m, OS2 502710795221213

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 3m

 

22.48bez DPH

 

26.98s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3 5027106803

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM3

 

3.85bez DPH

 

4.62s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 3m Duplex OM3 1332

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

8.36bez DPH

 

10.03s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM3 5027106805

Optický patch kabel duplex konektory: LC-LC délka 3m Multi mode 50/125um OM3 !!

 

5.53bez DPH

 

6.64s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3 5027106806

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM3

 

11.28bez DPH

 

13.54s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3 1333

Opticord LC-LC 50/125µ 5m Duplex OM3

 

5.15bez DPH

 

6.18s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3 5027106807

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 7m OM3

 

14.00bez DPH

 

16.80s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 12m OM3 50271068083

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 12m OM3

 

19.12bez DPH

 

22.94s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3 50271068085

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 15m OM3

 

18.50bez DPH

 

22.20s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 1m OM4 5027106851

Vlastnosti * Délka kabelu: 1m * Barva: Růžová Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců

 

10.88bez DPH

 

13.06s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 3m OM4 duplex 0932

OPTIX LC-LC Optický patch cord  50/125 3m OM4 duplex

 

10.04bez DPH

 

12.05s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex 0930

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

 

6.94bez DPH

 

8.33s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 3m OM4 5027106953

Vlastnosti * Délka kabelu: 3m * Barva: Růžová Typ konektorů * Konektor 1: LC Male * Konektor 2: LC Male Záruka: 24 měsíců

 

14.60bez DPH

 

17.52s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4 5027106952

Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 2m OM4

 

12.04bez DPH

 

14.45s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Optický patch kabel duplex LC-LC 50/125 MM 5m OM4 5027106954

Délka: 5 M Rozhraní: * 1. Konektor: LC Male * 2. Konektor: LC Male Záruka: 24 měsíců

 

20.68bez DPH

 

24.82s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 15m OM4 duplex 0936

LC-LC Optický patch cord 50/125 1m OM4 Duplex

 

15.04bez DPH

 

18.05s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 30m OM4 duplex 09375

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

71.08bez DPH

 

85.30s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

184

ks za

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

duplex LC/LC

 
duplex LC/LC

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
ASUS Rog Ally nova cena

 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.