ďalšie podkategórie Ubiquiti Networks

 
 
 
 
 
 
  • Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747390
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

135

ks za

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
Ubiquiti POE-48, PoE adapter 48V/0,5A (24W), včetně napájecího kabelu POE-48-24W

Dávkovač energie - AC 120/230 V - Evropa

 

11.55bez DPH

 

13.86s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti Unifi AP-AC Long Range - Bezdrátový access point - Wi-Fi - Duální pásmo UAP-AC-LR

Popis produktu: Ubiquiti UniFi AC Long Range je 802.11ac UAP zařízení. Jedná se o 3x3 MIMO 2,4GHz a 2x2 MIMO 5GHz Acess Point s rychlostí přenosu až 867+450 Mbps a podporou norem 802.11a/b/g/n/ac. UAP je určeno například pro kanceláře, hotely, sklady a...

 

96.21bez DPH

 

115.45s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti POE-24-7W Gigabit PoE injektor 24V/0,3A (7W) biely POE-24-7W-G-WH

Popis produktu Velmi kvalitní stabilizovaný Gigabit PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max.proudem 0,3A. Maximální výstupní výkon je 7W. Vhodné k těmto produktům LBE-5AC-23 LBE-5AC-Gen2b LBE-5AC-16-120 Obsah balen...

 

5.69bez DPH

 

6.83s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Vonkajšia jednotka Ubiquiti Networks NanoStation 5AC Loco NS-5ACL LOCO5AC

NanoStation 5AC Loco je velmi malá klientská 13dBi stanice řady airMAX ac, která dosahuje velice vysokých přenosových rychlostí a stabilního spojení i v rušném prostředí. Jednotka je kompatibilní jen s dalšími produkty airMAX ac a je určena pro venkovn..

 

45.76bez DPH

 

54.91s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti U Fiber Class B+ GPON SFP Module UF-GP-B+

UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module, Ubiquiti UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module, Ubiquiti UF-GP-B+ - U Fiber GPON OLT Class B+ SFP Module

 

65.56bez DPH

 

78.67s DPH
skladom
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti U Fiber Nano GPON Optical Network Unit UF-NANO

UF-NANO - U Fiber Nano, Ubiquiti UF-NANO - U Fiber Nano UF-NANO - U Fiber Nano, Ubiquiti UF-NANO - U Fiber Nano

 

65.03bez DPH

 

78.04s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti U Fiber OLT GPON Optical Line Terminal UF-OLT

Prevedenie:Rack mounted 19"; Management:Web; Maximálny počet portov:8; Technológia:10 Gigabit Ethernet

 

1 318.08bez DPH

 

1 581.70s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 AF (802.3af/PoE24V) UVC-G3-AF UVC-G3-BULLET

Popis produktu UniFi® video kamery G3 a G3 Dome představují novou generaci kamer od Ubiquiti Networks určené pro použití s Unifi Video softwarem. Tyto kamery nabízejí 1080p Full HD rozlišení a jsou určené pro použití ve dne i v noci. Výhodou oproti "UV...

 

118.03bez DPH

 

141.64s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Vonkajšia jednotka Ubiquiti Networks PS-5AC airMax AC PrismStation, bez antény

Stíněná venkovní radiová jednotka PrismStation přináší vyšší výkon do Vaší sítě díky technologii, která izoluje radiovou komunikaci mezi zařízeními. PS-5AC díky jedinečné technologii airPrism dosahuje propustnosti až 500+ Mbps . Navíc je integrována 2...

 

255.22bez DPH

 

306.26s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti NanoSwitch N-SW - Přepínač - 4 x 10/100/1000 (PoE) - Passive PoE

Přepínač - 4 x 10/100/1000 (PoE) - Passive PoE

 

36.36bez DPH

 

43.63s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti UniFi Video Camera G3 Micro UVC-G3-MICRO

Síťová bezpečnostní kamera - barevný (Den a noc) - 1920 x 1080 - 1080p - audio - bezdrátový - Wi-Fi - H.264 - PoE

 

155.78bez DPH

 

186.94s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti airCube ACB-AC - Bezdrátový access point - 802.11ac - Duální pásmo

AirCube AC je domácí WiFi access point / router s moderním designem a velice výkonným a diskrétním anténním systémem ukrytým pod plastovým šasím. Tělo routeru v černé matné barvě je doplněno elegantně působící bíle podsvícenou podstavou. Router disponu

 

53.93bez DPH

 

64.72s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti airCube ACB-ISP - Bezdrátový access point - Wi-Fi - 2.4 GHz

AirCube ISP je domácí access point / router s moderním designem a velice výkonným a diskrétním anténním systémem ukrytým pod plastovým šasím. Tělo routeru v černé matné barvě je doplněno elegantně působící bíle podsvícenou podstavou. Router disponuje 3

 

27.48bez DPH

 

32.98s DPH
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ubiquiti ER-4

Popis produktu EdgeRouter 4 je vhodný všude tam, kde je nutné směrovat velké množství dat, do malých i středních firem a všude, kde je kladen důraz na bezpečnost sítě. EdgeRouter je vybaven celkem 3x Gbit ethernetovými porty, 1x SFP, dostatečně velkou ...

 

155.01bez DPH

 

186.01s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP) UF-RJ45-1G

Popis produktu UF-RJ45-1G je Gigabitový SFP metalický modul s konektorem RJ45 pro metalický kabel s možností data rate 10/100/1000Mbps. Dosah modulu je 100m. Modul je primárně určen pro UniFi switche, kde není dostateční počet metalických portů. Modul ...

 

17.75bez DPH

 

21.30s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti AIRFIBER - 5XHD AF-5XHD

UBNT AirFiber 5XHD AirFiber AF-5XHD je revoluční jednotka pro venkovní páteřní spoje s propustností 1 Gbps+ pracující v pásmu 5 GHz. Nový proprietární chipset LTU Ubiquiti dokáže zpracovat přes 2 miliony paketů za sekundu. Chipset airFiber LTU IC překo...

 

366.24bez DPH

 

439.49s DPH
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
Ubiquiti ES-16XP

Přepínač - řízený - 16 x 10/100/1000 (PoE) - Lze montovat do rozvaděče - PoE

 

319.94bez DPH

 

383.93s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti EdgeSwitch ES-5XP - Přepínač - řízený - 5 x 10/100/1000 (PoE) - pro připevnění na zeď - Po

Přepínač - řízený - 5 x 10/100/1000 (PoE) - pro připevnění na zeď - PoE

 

86.06bez DPH

 

103.27s DPH
 
       
 
 
 
 
 
UBNT PowerBeam 5AC-ISO Gen2, venkovní, 5GHz AC, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX AC PBE-5AC-ISO-Gen2

UBNT PowerBeam 5ACISO Gen2; Power Beam 5AC druhé generace přichází s vylepšeným držákem antény , parabolou se ziskem 25 dBi a vylepšenou ESD ochranou. Jednotka pracuje v pásmu 5 GHz a podporuje pr...

 

115.45bez DPH

 

138.54s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Ubiquiti Mini-GBIC modul (SFP), 1000Base-BX10, WDM singlemode do 3km, LC (20pack) UF-SM-1G-S-20

Technológia SFP modulu:1000 Mbps; Rozhranie tlače:SFP/miniGBIC; Typ vlákna:Singlemode

 

168.03bez DPH

 

201.64s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

135

ks za

7

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

Ubiquiti Networks

 
Ubiquiti Networks

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


    Popredná spoločnosť


    Certifikovaný partner


    Sieť dodávateľov


    Široký sortiment


    Rýchle doručenie


    Osobný odber


    Sieť predajní
     
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
    Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
     

     

     

    Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

     
     
     

    K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.