QNAP 350W power supply, single, Delta PWR-PSU-350W-DT01
Výrobca
Qnap
KódITA345036
Part No.PWR-PSU-350W-DT01
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 13x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 12 Mesiacov
Výrobca:
Qnap
Kód: ITA345036
Part No.: PWR-PSU-350W-DT01
QNAP PWR-PSU-350W-DT01 – 350W napájecí zdroj * Typ: Interní napájecí zdroj * Výkon: 350 W * Vstupní napětí: 120 V AC / 230 V AC * Hmotnost: 0,79 kg * Obsah balení: 1 ks, balení typu retail * Výrobce PSU: Delta Electronics
Podrobnosti o produkte
Popis produktu: