QNAP TL-R1200PES-RP - rozšiřující jednotka JBOD SATA (12x SATA, 2x SFF-8644 1x2, 2x zdroj), rack
Výrobca
Qnap
KódITA197502
Part No.TL-R1200PES-RP
Dostupnosť po pobočkách
nie je skladom
NRE
nie je skladom
NR
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 17x
Záruka koncový zákazník: 60 Mesiacov
Záruka firma: 60 Mesiacov
Výrobca:
Qnap
Kód: ITA197502
Part No.: TL-R1200PES-RP
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
TL-R1200PES-RP 12pozicová jednotka SATA JBOD s rozhraním PCIe pro rozšíření úložiště na úroveň petabajtů navržená speciálně pro QNAP NAS Odkaz na web výrobce: https://www.qnap.com/en/product/tl-r1200pes-rp Seznam kompatibility pro tento model: https://www.qnap.com/en/compatibility/?model=737&category=1&filter[type]=1 Funkce Úložná jednotka TL SATA JBOD TL-R1200PES-RP s rozhraním PCIe umožňuje rozšířit úložnou kapacitu NAS se systémem QuTS hero nebo QTS pomocí pevných disků SATA. Díky velké datové kapacitě a vysoké přenosové rychlosti je jednotka TL-R1200PES-RP ideálním řešením pro archivaci/zálohování virtualizačních aplikací, záznamů z kamerových systémů, velkých dat a multimédií. * Model TL-R1200PES-RP disponuje slotem PCIe Gen 3 x8, který poskytuje rychlost přenosu dat až 64Gb/s. * Zapnutí/vypnutí zařízení TL-R1200PES-RP je propojeno s hostitelským NAS. * Redundantní napájecí zdroj - stabilní a spolehlivé napájení. OBSAH BALENÍ * TL-R1200PES-RP * 1x CAB-PCIE10M-8644-8X kabel * 2x napájecí kabel * 48x šroub s plochou hlavou (pro 3,5" HDD) * 36x šroub s plochou hlavou (pro 2,5" HDD) * 2x klíč k přihrádce pevného disku * průvodce instalací SPECIFIKACE Pozice pro diskové jednotky * 12x 3,5" SATA 6Gb/s Kompatibilita diskových jednotek * 3,5" SATA HDD * 2,5" SATA SSD Vyměnitelné za provozu * ano Form Factor * 2U montáž do racku s krátkou délkou/hloubkou Hostitelské rozhraní * 2x SFF-8644 1x2 (in, out) Indikátory LED * přední panel: HDD 1-12, napájení, stav, spojení, chyba ventilátoru * zadní panel: konektor SAS, ID jednotky Tlačítka * napájení Rozměry (VxŠxH) * 88,65×482,2×423,8mm Hmotnost (čistá) * 9,22kg Hmotnost (celková) * 14,02kg Provozní teplota * 0-40°C Max. počet disků HDD/SSD * 12 Typ pevného disku * 3,5" nebo 2,5" disk SATA 6Gb/s a 3Gb/s Napájecí jednotka * 2x 300W, 100-240V Ventilátor * 2x 80mm, 12 V DC Více informací se dozvíte na stránkách výrobce.