Supermicro® CSE-936A-R1200B 3U chassis S9SC936AR1200B
Výrobca
Supermicro
KódITK023632
Part No.S9SC936AR1200B
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 33x
Supermicro
Kód: ITK023632
Part No.: S9SC936AR1200B
Key Features
1. 1200W high-efficiency (1+1) redundant
   power supply (Gold Level 93%)
2. 16x Hot-swappable SAS
   Drive Bays
3. Mini-I-Pass (SFF 8087) connectivity
   (multi lane)
4. Palletized package for secure
   transportation
5. High quality and reliability
6. 100% Cooling Redundancy
Form Factor
3U chassis support for max. motherboard size -
13.68" x 13", E-ATX and ATX
Dimensions
Height 5.2" (132mm)
Width 17.2" (450mm)
Depth 25.5" (648mm)