TRITON 19" - 5U alebo 10" - 10U nástenny rozvádzač hĺbka 260 mm RKA-10-AS3-CAY-X1
Výrobca
TRITON
KódITK965320
Part No.RKA-10-AS3-CAY-X1
BA
DPH 23%
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 10x
TRITON
Kód: ITK965320
Part No.: RKA-10-AS3-CAY-X1