TRITON Regál s perforáciou 19", 1U/250 mm, nosnosť 20 kg, čierny RAB-UP-250-A1
Výrobca
TRITON
KódITK031518
Part No.RAB-UP-250-A1
Dostupnosť po pobočkách
1k dispozícii do 48 hodin
NRE
1k dispozícii do 48 hodin
NR
BA
DPH 23%
Hodnotenie produktu
Hodnotené 24x
Záruka koncový zákazník: 24 Mesiacov
Záruka firma: 24 Mesiacov
Výrobca:
TRITON
Kód: ITK031518
Part No.: RAB-UP-250-A1
Nízkoprofilová 19" police 1U / 250mm V porovnání se standardní policí má tento typ nižší nosnost, ale v rozvaděči nezabírá 1U. Díky své konstrukci tak umožňuje plné využití instalačních pozic v rozvaděči. Takové řešení je výhodou zejména u stísněných i...
Podrobnosti o produkte
Popis produktu:
Nízkoprofilová 19" police 1U / 250mm V porovnání se standardní policí má tento typ nižší nosnost, ale v rozvaděči nezabírá 1U. Díky své konstrukci tak umožňuje plné využití instalačních pozic v rozvaděči. Takové řešení je výhodou zejména u stísněných instalací nebo v případě nástěnných rozvaděčů. Perforované tělo police zajišťuje proudění vzduchu. Police hluboké 150 mm a 250 mm se instalují pouze na přední vertikální lišty. Obsah balení: 1x Police 1x Montážní příbal Barva: černá! (obrázek pouze ilustrační) Kód Triton: RAB-UP-250-A1