• Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747257
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

184

ks za

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, LSOH, OS2, 10m DPX-9-LC/LC-10

CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, LSOH, OS2, 10m

 

14.68bez DPH

 

17.62s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
DATACOM optický patchcord LC-LC 09/125 SM 2m duplex 5421

Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 2m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: SM Průměr optického vlákna: 9 µm Konektor 1: LC Konektor 2: LC Délka: 2 ...

 

6.56bez DPH

 

7.87s DPH
 
       
 
 
 
 
 
DATACOM optický patchcord LC-LC 09/125 SM 3m duplex 5422

Optický patchcord DATACOM LC-LC 09/125 SM 3m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: SM Průměr optického vlákna: 9 µm Konektor 1: LC Konektor 2: LC Délka: 3 ...

 

7.79bez DPH

 

9.35s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
DATACOM optický patchcord LC-LC 50/125 MM 1m duplex 5520

Optický patchcord DATACOM LC-LC 50/125 MM 1m Optický patch cord slouží k propojení pasivního optického prvku s aktivním optickým prvkem. ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE Typ optického vlákna: MM Průměr optického vlákna: 50 µm Konektor 1: LC Konektor 2: LC Délka: 1...

 

6.12bez DPH

 

7.34s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 09/125 1m SM 213544010

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

9.90bez DPH

 

11.88s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 09/125 2m SM 213544020

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

10.48bez DPH

 

12.58s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 09/125 3m SM 213544030

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

3.37bez DPH

 

4.04s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 09/125 10m SM 213544050

Optický patch kabel je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Kabel typu 09/125 disponuje délkou 10 m . Na konci kabelu naleznete konektor LC-LC . Parametry: patchcord: duplexní konektor: LC-LC typ kabelu: 09/125 délka: 10m

 

8.37bez DPH

 

10.04s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 50/125 2m MM 212544020

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

5.92bez DPH

 

7.10s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 50/125 3m MM 212544030

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

6.17bez DPH

 

7.40s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 50/125 5m MM 212544050

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

6.55bez DPH

 

7.86s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 62,5/125 1m MM 509939

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

6.04bez DPH

 

7.25s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 62,5/125 2m MM 509940

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

6.33bez DPH

 

7.60s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 62,5/125 3m MM 509941

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

6.78bez DPH

 

8.14s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 62,5/125 5m MM 509942

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

7.81bez DPH

 

9.37s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický simplex LC-LC 09/125 1m SM 213544010

Optický patch kabel simplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Simplexný káble pr

 

2.83bez DPH

 

3.40s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický simplex LC-LC 09/125 2m SM 213544020

Optický patch kabel simplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Simplexný káble pr

 

2.19bez DPH

 

2.63s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický simplex LC-LC 09/125 3m SM 213544030

Optický patch kabel simplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Simplexný káble pr

 

2.61bez DPH

 

3.13s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický simplex LC-LC 09/125 5m SM 213544050

Kábel optický Patch simplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Simplexný káble pr

 

6.42bez DPH

 

7.70s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Patch kábel optický duplex LC-LC 50/125 10m MM 212544050

Optický patch kabel duplex Optické patch káble sú určené k prepojeniu aktívnych zariadení ako sú (HUB, media konvertor, pracovné stanice) s pasívnymi (optický rozvádzač, optická vaňa). V optických kabelážach sa používajú aj tzv. Duplexné káble pre

 

8.14bez DPH

 

9.77s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

184

ks za

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

duplex LC/LC

 
duplex LC/LC

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
ASUS Rog Ally nova cena

 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.