• Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

    Naši zákazníci hovoria

 

Podrobné vyhľadávanie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zoradiť:

 
 Filter skladu
 Filter skladu
 skladom
 všetko
 skladom - po objednaní
 

skladom: 

 
 
 
 
 
 
 
 

Parametre

 
 
25747257
 
 
 

Hľadať:

 
 
 

Status

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

184

ks za

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
CNS opt. duplex patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, 3m DPX-50M3-LC/LC-3

CNS opt. duplex patch kábel 50/125, OM3, LC/LC, 3m

 

9.40bez DPH

 

11.28s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ Xm délka na přání 1134

15 metrů

 

16.22bez DPH

 

19.46s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 62,5/125 7m 1234

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

14.06bez DPH

 

16.87s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 1m Duplex OM3 1330

OPTIX LC-LC Optický patch cord 50/125 1m Duplex OM3 LSZH Plášť

 

5.78bez DPH

 

6.94s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 0,5m 1129

LC-LC Optický patch cord 50/125 0,5m

 

5.96bez DPH

 

7.15s DPH
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 40m 11380

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

17.66bez DPH

 

21.19s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 50m 11381

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

25.58bez DPH

 

30.70s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 35m 11380-35

LC-LC Optický patch cord 50/125 30m

 

28.22bez DPH

 

33.86s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 50/125 15m 1136

Optický kabel duplexní LC-LC 50/125µ 15m Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k

 

65.42bez DPH

 

78.50s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC/UPC-LC/UPC Optický patch cord 09/125 40m G657A 103444

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

14.67bez DPH

 

17.60s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4.1 m 84640

Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 1 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM4 - neobsahuje halogen - fialová

 

14.36bez DPH

 

17.23s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 2 m 84641

Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 2 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM4 - neobsahuje halogen - fialová

 

16.04bez DPH

 

19.25s DPH
 
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 3 m 84642

Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 3 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM4 - neobsahuje halogen - fialová

 

15.68bez DPH

 

18.82s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 5 m 84643

Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 5 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM4 - neobsahuje halogen - fialová

 

18.88bez DPH

 

22.66s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Delock optický kabel LC / LC Multimode OM4. 10 m 84644

Síťový kabel - multirežim LC (M) do multirežim LC (M) - 10 m - optické vlákno - 50 / 125 mikron - OM4 - neobsahuje halogen - fialová

 

27.04bez DPH

 

32.45s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 20m DPX-9-LC/LC-20

CNS opt. duplex patch kábel 9/125, LC/LC, 20m

 

10.09bez DPH

 

12.11s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Opticord LC-LC 50/125µ 50m OM3 1134000

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

33.77bez DPH

 

40.52s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
OPTIX LC-LC Optický patch cord 09/125 30m G657A 1038

Optický patchcord (jumper kabel) je standardní nebo na míru vyrobený propojovací optický kabel, zakončený na obou stranách optickými konektory. Patchcordy se používají k propojení zařízení uvnitř rozvaděče, nebo k připojení aktivních prvků k optické trase

 

23.68bez DPH

 

28.42s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Digitus Uniboot Patchcable LC to LC; APC 8o; OS2 legenth 1m; 3mm DK-UB293LCA3LCA-01

Uniboot Patchcable LC to LC; APC 8o; OS2 legenth 1m; 3mm

 

11.51bez DPH

 

13.81s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
Digitus Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 a, Duplex Length 20m, Class OM3 DK-2533-20/3

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 a, Duplex Length 20m, Class OM3

 

14.70bez DPH

 

17.64s DPH
nie je skladom
 
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 
Počet položiek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

184

ks za

10

stránok


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zobraziť ďalších 20 ...
 
 
 
 
 
  •  N 

     Novinka 

     

     V 

     Výpredaj 

     

     T 

     Tip 

     

     C 

     CANDY ECO CASHBACK 

     

     D 

     Digitalny ziak 

    Digitalny ziak

     A 

     ASUS VÝPREDAJ 

     

     H 

     HENRY GAMER 

     

     A 

     Asus OLED 

     

     W 

     WHIRLPOOL PROMO 

     

     L 

     LENOVO RTX 

     

     L 

     LIEBHERR 

     

     P 

     Posledné kusy 

     

     C 

     CASHBACK 

     

     H 

     HP Instant Ink ponuka 

     

     H 

     Halloween 

     

     A 

     ASUS TUF DASH 

     

     B 

     BONUS 

     

     D 

     DELL 

     

     E 

     EPSON CASHBACK 

     

     H 

     HP INSTANT INK 

     

     L 

     LENOVO BUNDLE 

     

     L 

     LENOVO ZONER 

     
  • NR - Nitra,
    BA - Bratislava,
    NRE - Nitra externý
     

    - je skladom

    - k dispozícii do 48 hodin

    - nie je skladom
    po kliknutí na ikony sa zobrazí detailný dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakcii;
  •  Z 

     zostava 

    - zostava - zlúčenie komponentov do virtuálneho produktu,(komponenty sa môžu predávať aj samostatne)
    - hák - produkt, k nemu sa pri predaji automaticky priradzujú ďalšie produkty (napríklad zdroj + prívodná šnúra a pod.)
 
 
 
 
 
 
 
 

duplex LC/LC

 
duplex LC/LC

HENRY - ITSK - Periférie, periférne zariadenia
Periférie, periférne zariadenia. Periféria podľa slovníka znamená určitú okrajovú časť alebo oblasť. Vo výpočtovej technike môže byť periféria vstupné alebo výstupné zariadenie. Aby sme vám to priblížili ešte viac, sú to napríklad klávesnice, myšky, tlačiarne, LCD monitory, zvukové karty, USB kľúče, sieťové, prípadne WiFi karty a podobne. Rovnako sú to aj externé disky, MP3 prehrávače a tak ďalej. Ich počet a kategórie nie sú ničím obmedzené :)

Od LCD monitorov po spotrebný materiál

V našej ponuke periférnych zariadení nájdete teda LCD monitory, tlačiarne, faxy, kopírky, skenery, projektory, externé disky, USB kľúče, klávesnice a myši. Všetko na čo si spomeniete. Ak by ste v našej ponuke periférií nenašli to, čo hľadáte, určite nám dajte o tom vedieť. Vždy je možnosť kontaktovať našich dodávateľov a opýtať sa ich na dostupnosť vami požadovaného tovaru.

To najdôležitejšie pre vašu výpočtovú techniku nájdete vždy u nás za super ceny

Neváhajte sa na nás obrátiť vždy v prípade, keď budete potrebovať niečo z periférií :) Nájdete u nás od najnovších modelov po zlacnené výpredajové položky. Ak ste si nie istí s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť aj telefonicky, radi vám pomôžeme vybrať tie správne veci zo širokého sortimentu.

 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
Porovnať - 0 ks
 
 

 

 

 

  Kód Názov produktu Vaša cena    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Naposledy navštívené

 
 
 
 

 

 
    Kód Názov produktu Vaša cena  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
ASUS Rog Ally nova cena

 
 
 
 
 
 
 
 
Prihlásenie
Anonym
 
  Nová registrácia   Nové heslo
 
 
 
Košík:
0.00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


Popredná spoločnosť


Certifikovaný partner


Sieť dodávateľov


Široký sortiment


Rýchle doručenie


Osobný odber


Sieť predajní
 
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Máme Pečať spoľahlivosti od Národného informačného strediska Slovenskej republiky
Naša spoločnosť patrí medzi tie, ktoré boli hodnotené ako spoľahlivý parter verejných obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti vyjadruje vysokú spokojnosť obstarávateľov. Pečať spoľahlivosti reprezentuje serióznosť a odbornosť v prístupe a jednaní k zákazníkom a realizácii služieb.
 

 

 

Technické riešenie ©2024 CyberSoft s.r.o.

 
 
 

K prevádzke nášho webu www.itsk.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.